Co se děje u nás ….

Všechny nakukující lidičky zdravíme a přejeme co nejkrásnější konec prázdnin hlavně školákům,ale také Vám všem,co jste školní lavice opustili už před časem. Neodbytný pocit, že zprávy z Brňova nikdo nečte,nikoho nezajímají, nové zprávy z rodiny že nikdo nepřidává,nezabrání tomu, že přece jenom tady jednou za čas sdělujeme naše zážitky,naše dojmy….Tento víkend jste měli bohatý na výlety (P+D,P+M,M+L+M+K) – a tak nás v pátek večer  napadl asi 20 roků plánovaný výlet do Arboreta Nový Dvůr u Opavy 🙂 . Zrovna Arboretum  teď v sobotu proto, že jsme věděli, že Míša hraje v sobotu a v neděli hokej v Opavě.Takže jsme spojili možnost podívat se na některý Míšův zápas a pak jet do Arboreta.

Nádherně nám to vyšlo – Miška nás o přestávce – při hrách se spoluhráči v prostorách chodeb zimáku – s úsměvem  zaregistroval, ale ten šok, jaký jsme připravili Martinovi a Lence, ten stál za to 🙂 .
Takže jsme s nimi chvíli pobyli, a po jednom zápase odjeli do Arboreta.
Já jsem Mišku viděla na ledě na konci minulé sezóny – ty pokroky, jaké dělá, jsou úžasné!!!!

V Arboretu se nám moc líbilo, jak ve skleníku, tak krásná výstava „Letem světem“,tak v areálu parku – byl tam všude příjemný stín, spousta laviček, takže jsem
mohla odpočívat, mají tam pěkně popsané všechny exotické stromy, keře, květiny …. a jako bonus tam o tomto víkendu je program “Indiánské léto” – takže spousta vystoupení, příjemné posezení u pódia – ve stínu obrovských borovic. Dali jsme si tam oběd, po obědě kávu a poslouchali mimo jiné i country kapelu.
Domů jsme dojeli dobře, tak se nám to krásně vydařilo.

Toť v krátkosti vše – aby se tady něco dělo, aby ten milý nápad s brňovskými stránkami, který jste vymysleli, nezapadl „někam“…..

Pohodu v rodinách, rodičům školáků hodně trpělivosti a všem pevné zdraví přejeme z Brňova!!!

To se mi líbí(2)To se mi nelíbí(0)
Příspěvek byl publikován v rubrice Rodičové a jeho autorem je J+M. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář