Deštivý pozdrav z Brňova

Déšť byl zapotřebí, ale už stačilo!!! Naštěstí v sobotu počasí přálo nám i Jonáškovu odpoledni – takže spokojenost veliká!

Zítra je v plánu tradiční setkání sestřenic a bratranců – s výletem do parku u zámku Lešná (ne u Zlína …). Zrovna teď tam totiž nádherně kvete množství rododendronů a azalek. Po prohlídce je plánovaný  přesun do Jasenice. Ale jestli nám počasí dopřeje aspoň hodinku v parku, bez deštníků – no, uvidíme.

Ještě k sobotnímu setkání – škoda, že chyběli Lucka, Adélka, Jirka…. Bylo nám s Váma moc pěkně. Ze setkání jsou fotky, z nichž většinu jste viděli na rodinném Messengeru. Ale ať se brňovské stránky necítí odstrkované, tak dáme pár fotek i tady. Jsou přeházené – jsou od Martina, od Peťky, od nás….. takže ani podle popisek to nesedí 🙂 . Ale snad to tak moc nevadí….. Kdo se chce podívat, připomenout si sobotní rodinné setkání, tomu snad to přeházení vadit nebude 🙂

Mějte se všeci moc krásně, držíme palce i pěsti,  ať se Vám daří všecko, co Vás čeká – v rodinné pohodě a ve zdraví.

Fotky jsou tady

To se mi líbí(3)To se mi nelíbí(0)
Příspěvek byl publikován v rubrice Rodičové a jeho autorem je J+M. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Deštivý pozdrav z Brňova

Napsat komentář