Díky za vše !!!!!!!

Milá rodinko, teď jenom velice krátce… Díky Vám všem za dary, za nádherný den prožitý s Váma. Snad jste se cítili též tak skvěle,jako my s Váma všema. Teď jsem stáhla fotky, pobavili jsme se nad nima a už se těšíme,jak si je vychutnáte i Vy všichni…..Velice akční jsou fotky ze sportovní části odpoledne  – SUPER!!! Co se týká “hlavního daru”,tady musím popravdě podotknout,že zatím pořád nemám zažité, že je to pravda…..Když jsem si četla ten “poukaz”, a viděla datum, tak jsem měla za to, že je to nějaký apríl v červnu a čekala jsem, co se bude dít dál… Vypadá to tak, že je to pravda a že bych měla začít uvažovat o tom, co všechno bude zapotřebí nabalit. Může mě utěšit a motivovat jenom to, že v tyto dny postihne balení a cestovní horečka víc členů rodiny!

A tak teď hlavně:

ať si cestování a to, co nás čeká, všichni náležitě užijeme a ve zdraví se pak zase sejdeme ke sdělování dojmů.A ti členové rodiny, kteří zůstávají doma, ať mají také co nejpěknější a nejpohodovější dny!!! Takže všem všem všem ještě jednou veliký dík!!!

 

To se mi líbí(0)To se mi nelíbí(0)
Příspěvek byl publikován v rubrice Rodičové, Sešlosti a jeho autorem je J+M. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Díky za vše !!!!!!!

Napsat komentář