Dny “posvatební” :-)

Milá rodinko, asi se – stejně jako my dva – často vracíte ke svatebnímu víkendu… Tak, jak měli I+M všechno důkladně promyšlené a připravené, včetně harmonogramu a itineráře cesty, tak perfektně všechno klaplo. Obřad byl krásný, milý, dojemný… První slzy svatebního dne přišly ve chvíli, kdy Petr vedl Ivetku do čela obřadní síně, aby ji předal Martinovi. Nádherná nevěsta, vážný (i dojatý ?) tatínek – taky mu to náramně slušelo. Pak těch slziček bylo víc….. slzy dojetí, slzy radosti, slzy od smíchu…. Jsme moc rádi, že jsme s celou rodinou – a to nejen s klanem Kalčáků  🙂 – prožili tak příjemný víkend, víkend tak významný pro náš krásný, romantický pár: Ivetku a Martina.

Celý ten svatební víkend byl velice vydařený – jídlo, obsluha, ubytování na R.S. Trnava… svatební koláčky, které jsme pozobávali už před zámkem v Holešově 🙂 , svatební dort, cukroví…. svatební “opentlení”, které jsme všichni dostali… Moc to slušelo Natálce i Míšovi, když – takoví důležití a taky trochu rozpačití – šli středem obřadní síně 🙂 .Svědci Peťka i Petr byli moc šikovní, obětaví – zaslouží si jedničku s hvězdičkou! Martinova “novomanželská óda” zrovna tak (přivodila nejednomu svatebnímu hostu slzičky dojetí a také spoustu smíchu v sále…)  .Zatančili jsme si, zazpívali, popovídali, zavzpomínali, hodně se nasmáli, obdivovali se sehraným odpovědím novomanželů při otázkách kvízu “jak dobře se znají” …..atd. atd.

Spousta postřehů se ještě vybavuje, na něco si určitě teď nevzpomeneme, ale  až budou svatební fotky, zase bude příležitost si ty milé chvíle připomenout…..

Mějte se všichni moc krásně – rodinnou životní pohodu (i přes spoustu povinností a zájmů, které máte) a pevné zdraví přejeme z Brňova.

To se mi líbí(2)To se mi nelíbí(0)
Příspěvek byl publikován v rubrice Rodičové a jeho autorem je J+M. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář