Krásný víkend ….

2015 10 04 Velké Karlovice-001

Užili jsme si dva krásné dny:

včera nečekaně se domluvily Dana s Lenkou na “posledním grilování letošní sezony” – my jsme si jenom vychutnávali milou společnost P+D,M+L+M a k tomu grilované dobrůtky.

A dnešní ráno měla pro nás nejmladší rodinka prima návrh – Kuba hrál fotbal v Karolince (vyhráli 1:6) a při té příležitosti byl výlet na “Karlovský gastrofestival”. Počasí nám přálo, všude kolem voněla spousta lahůdek, samozřejmě jsme i ochutnávali.O ochutnávání šneků a pod. specialitek by spíš mohla povídat nejmladší rodinka, my jsme si – mimo jiné – hodně pochutnali např. na výborném čerstvém chlebu se sádlem a s cibulí. Takže takový jsme měli krásný víkend! Moc Vám všem děkujeme!!!

To se mi líbí(0)To se mi nelíbí(0)
Příspěvek byl publikován v rubrice Rodičové a jeho autorem je J+M. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Krásný víkend ….

  1. Paráda !!!! A já jsem byl zas v neděli na Cábu 🙂 .Teda přesněji.......Dušná -Cábské jezírko - Cáb -Dušná 😉 Po tom sobotním stěhování zkušebny jsem sice objevil zase nové svaly o kterých jsem dřív nevěděl, ale přežil jsem to

    To se mi líbí(0)To se mi nelíbí(0)

Napsat komentář