Květnové rodinné setkání

Zdravíme celou rodinu!!!!
Snad jste všichni včera dobře docestovali do svých domovů….. Nevíme, jaké pocity máte po včerejšku Vy všichni,my máme moc pěkné. Nebyli jsme sice v kompletní sestavě, ale s tím už musíme počítat, že “někdy někdo” prostě nemůže …
Pavel se s Vámi všemi určitě i za tu chvíli příjemně naladil na cestu do Prahy (a on Vám za to povypráví dojmy z koncertu AC/DC – pro nás je nejdůležitější to, že se celý vrátil domů). Petr s náma nebývá tak často, jak bysme si přáli, a pak to dopadá tak, jako včera – stane se terčem neodbytných otázek (je to hlavně proto, ať se o Tobě Petře co nejvíc dozvíme, když s náma pobýváš tak málo – víš??!!! 🙂  ).No a nezbývá než si přiznat,že zlatým hřebem odpoledne byl ten “Ďábelský stroj”-jak to nazval Petr…. Počasí nám přálo, mohli jsme být venku, bylo to s Váma moc prima!!!!
Veliké díky Vám všem za přání, za dárky, za kytky!!!! Doufám, že se mně podaří příležitostně pro Vás naplnit něčím jedlým ten piknikový box (zatím ho neumím zavřít a otevřít 🙂 ). Značku Nivea mám oblíbenou už asi 40 let (ještě v době, kdy to byla “podpultovka”, ale šampon této značky jsem kupodivu ještě neměla).
A zase budeme mlsat – u nás velice oblíbený nugát a další dobrůtky z balíčku příjdou k chuti 🙂 . Jeden z balíčků nám trochu zamotal hlavu 🙂  ,
Dermacol – který znám jako kosmetickou značku – a označení IRSKÁ KÁVA !!!  Při   podrobnějším zkoumání zjištěn: opojný krém na ruce!!!!
Další z milých dárků – krásná levandule – je typ, který ještě nemám; je to francouzská léčivá odrůda ANOUK, se zvláštními květy ve tvaru motýlích křídel.
Takže ještě jednou velikánské poděkování Vám všem – za pohodu, za Váš čas !!!!

P.S. snad i nějaké fotky budou 🙂

To se mi líbí(2)To se mi nelíbí(0)
Příspěvek byl publikován v rubrice Rodičové a jeho autorem je J+M. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář