Zdravíme celou rodinku!

Chceme se s Vámi podělit o zážitky z krásného víkendu,který nakonec i přes předcházející zmatky proběhl v pohodě. Sobota na Štěpánově-před cestou do Olomouce s námi pobyli i Pavel s Danou,přijela Liba,složitým způsobem-ale v pohodě-docestovaly Peťka s Natálkou.Jen tak na okraj-přibrali jsme za ten víkend několik kil,protože jak u Martina a Lenky,tak u Peťky v Otrokovicích se nejenom popíjelo,pokecalo,ale i pojídalo-přímo mlsalo!  Jsme nadšení z “družiny” Mikuláše,která navštívila nejmladší rodinku.Byla to-asi-děvčata (odhadujeme tak asi 14letá),měla pěkné masky a hlavně krásně připravené otázky a “připomínky o poslouchání” pro tu naši drobotinu.Kuba sice dárek od Mikuláše dostal,ale básničku přednášet nemusel 🙂 .Natálka i Míša básničku i koledu pěkně předvedli (Miška sice trošku třaslavým hláskem,ale kdo by se divil,když v pátek v Míšově  školce děti škaredě vyděsil veliký zlý čert!).

Neděli jsme si též krásně užili,na výlet do Otrokovic s námi jel i Míša,byl moc hodný a moc šikovný.Na Sychrově jsme přibrali Petra,také byl hodný a šikovný 🙂 . “Děda Péťa” měl návštěvu v Otrokovicích a zážitky hodně bohaté-nikdy dřív jsme neviděli tak úžasné nadšení-hupsnutí na klín,objetí a veliké tulení s “hrdlením” kolem krku,jakého se dostalo Petrovi od Natálky za dárek k narozeninám 🙂 .Návštěva u Peťky a Natálky (s účastí Ivetky) byla zároveň kulturním zážitkem s divadelním představením. Natálka jako režisér, vypravěč a herec byla nepřekonatelná, zapůsobila na všecky,vtáhla do pohádky i Míšu. Byl to opravdu moc povedený víkend,veliký dík Vám všem – naši milí!!!!!!!!

Až bude spolupracovat náš momentálně trucující PC s foťákem – s jeho paměťovou kartou – dočkáte se snad nějakých fotek; je natáčené i video – jak z Mikulášské nadílky, tak z divadelního představení.

Krásný předvánoční čas přejeme Vám všem, s prací to nepřehánějte, ať si pak můžete ve zdraví užívat svátky!

 

 

To se mi líbí(0)To se mi nelíbí(0)
Příspěvek byl publikován v rubrice Rodičové a jeho autorem je J+M. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář